Tarihçemiz

1994 yılından bu yana proje tasarım ve dekorasyon işleri ile sektörde haklı bir yer edinmiş olan FALEZ Mobilya firmasıyız.  2004 yılından itibaren FALEZ OFFICE markası ile sektördeki tasarım klişelerini kıran, bünyesindeki tasarım grubu ile hep farklılığı hedefleyen ve bu yönde faaliyetlerini sürdüren Falez Mobilya firması bugün çalışanlarıyla, fabrikasıyla ve ürettiği ürünleri ile ofis mobilyaları konusunda kendisine has çizgisi ile daha fazla ilgi çekerek sektörün parlayan yıldızı olmuştur.

13 yıllık üretim tecrübesiyle ortaya çıkardığı sinerjisini doğru planlamış satış stratejisi ile bayiilik sistemine yönelerek 2007 yılı ve daha sonrası için ulusal ve uluslararası pazarlarda kullanmayı vazgeçilmez bir öncelik olarak görmektedir.

FALEZ OFFICE, markalı ürünler ile kusursuz ofisler hazırlarken detay, renk ve detayın, rengin ve kalitenin birleşimi olan mükemmeli müşterilerine sağlamak ve güzel olan ne varsa onlarla paylaşmak için güçlü ekibiyle yoluna devam etmektedir.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur kabul eden estetik ve fonksiyonel tasarımıyla fark edilen FALEZ OFFICE, bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırark sürdürecektir.

FALEZ OFFICE; İş'ini Bilenlere...